Blog

قیمت تور ایتالیا اسفند ماه 1395

by سفر به ایتالیا in مارس 6, 2017

برای خیلی از دوستان این سوال وجود دارد که اطلاع از قیمت های تور دور ایتالیا را برای سفر به کشور ایتالیا داشته باشند ما سعی کرده ایم نزدیک ترین قیمت ها را بر اساس چیزی که در بازار وجود دارد گردآوری کنیم تا شما از بهترین قیمت های تور ایتالیا برای سفری که پیش رو دارید داشته باشید شاید هم تصمیم به سفر داشته باشید .

 

قیمت تور ایتالیا اسفند ماه 1395 (1)

 

شما میتوانید لیست قیمت ها را به صورت ماهانه در این لیست مشاهده کنید سعی شده است قیمت های تور دور ایتالیا بروز و دقیق باشد و اگر هم بروز رسانی شده باشد در همان مطلب میتوانید این مساله را بررسی کنید شما همچنین میتوانید در کانال تلگرام ایتالیا این اخبار را دنبال کنید و همچنین از پست های جالب ایتالیا نهایت استفاده را ببرید .

آدرس کانال تلگرام ایتالیا در اینجا کلیک کنید

 

 

 قیمت های تور دورایتالیا اسفند ماه 1395

این قیمت ها براساس 3 شب رم+2 شب فلورانس+2 شب ونیز+2 شب میلان در یکی از رویایی ترین مقاصد توریستی تور دورایتالیا می باشد.

درجه هتل 4 ستاره خدمات به شرح زیر است:

هر نفر در اتاق دو تخته 3500000 تومان
هر نفر در اتاق یک تخته 3500000 تومان
کودک (6 تا 12 سال با تخت)3200000 تومان
کودک (2 تا 6 سال بدون تخت) 3200000 تومان

 

قیمت تور ایتالیا اسفند ماه 1395 (3)

 

اگر قیمت های تور بروز شود و یا در تاریخ جدید تری انتشار یاید در همین صفحه به اطلاع شما می رشد شما میتوانید در اینجا صفحات قیمت تور ایتالیا را دنبال کنید

 

قیمت تور ایتالیا اسفند ماه 1395 (1)

 

همچنین میتوانید در کانال تلگرام ایتالیا این اخبار را دنبال کنید و همچنین از پست های جالب ایتالیا نهایت استفاده را ببرید .

آدرس کانال تلگرام ایتالیا در اینجا کلیک کنید .

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *